Aktualne informacje FLIXBUS

Wraz z naszymi partnerami nieustannie podejmujemy niezbędne kroki, aby zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny, jednocześnie w dalszym ciągu umożliwiając naszym pasażerom podróżowanie. Nasze zielone autobusy niezmiennie pozostają na drogach. Jak obecnie działamy?➡️ Zgodnie z wytycznymi bezpieczeństwa, ograniczyliśmy miejsca dostępne w naszych autobusach o 50%, umożliwiając zachowanie dystansu między pasażerami➡️ Z tego powodu byliśmy zmuszeni ograniczyć część linii w naszej siatce połączeń, za co przepraszamy. Aktualne informacje o interesujących Cię przejazdach znajdziesz na stronie Flixbus.pl➡️ Autobusy są dezynfekowane po każdej podróży, a na pokładzie obowiązują rozszerzone procedury bezpieczeństwa i higieny, w tym obowiązek noszenia maseczek➡️ W przypadku odwołania kursu, powiadomimy Cię o tym poprzez SMS lub e-mail i poinformujemy o następnych krokach. Pamiętaj, żeby dbać o zdrowie i bezpieczeństwo, a jeżeli planujesz podróż – miło nam będzie widzieć Cię na…
Read more
  • 0

Ważne informacje od Praca Opiekunka dla przewoźników i podróżnych

Niestety Rząd ogłosił przedłużenie zamknięcia granic kraju dla cudzoziemców, ozywiście z pewnymi wyjątkami. Szczegóły dostępne są w serwisie Praca Opiekunka dla Opiekunek Osób Starszych, które są najczęściej podróżującą tzw. małymi busami grupą zawodową.

Serwis Praca Opiekunka podaje, że podróżni przyjeżdżający do Polski nadal będą poddani 14-dniowej kwarantannie.

Osoby planujące podróż zapraszamy do kontaktu z Głównym Inspektoratatem Sanitarnym, który jest najistotniejszym i najważniejszym uprawnionym urzędem do wydawaniea wiążących decyzji w sprawie ograniczeń spowodowanych pandemią Koronawirusa COVID-19.

Read more
  • 0

Ostrów ma swoją autostradę

Mieszkańcy Ostrowa w wojewodztwie pomorskim nie spodziewali się, że doczekają się w swojej miejscowości autostrady. Stan dotychczasowej drogi wołał o "pomstę do nieba".  Kilka dni temu wylano tam asfalt.

Teraz Ostrów ma swoją autostradę, w dodatku można z niej korzystać bezpłatnie. Nie ma bramek austostradowych, nie ma odcinkowych pomiarów predkości. Nic tylko gnać busami do Niemiec, Belgii i Holandii przez miejscowość Ostrów w woj. pomorskim.

Zawiesilibyśmy tam baner "Busemzagranicę", lecz obawiamy się, że z racji dużych prędkości osiąganych na tej autostradzie, nikt naszego baneru nie zauważy. Szkoda :(

<?php echo adrotate_ad(3); ?> [adrotate banner="3"]
Read more
  • 0