Ważne informacje od Praca Opiekunka dla przewoźników i podróżnych

Niestety Rząd ogłosił przedłużenie zamknięcia granic kraju dla cudzoziemców, ozywiście z pewnymi wyjątkami. Szczegóły dostępne są w serwisie Praca Opiekunka dla Opiekunek Osób Starszych, które są najczęściej podróżującą tzw. małymi busami grupą zawodową.

Serwis Praca Opiekunka podaje, że podróżni przyjeżdżający do Polski nadal będą poddani 14-dniowej kwarantannie.

Osoby planujące podróż zapraszamy do kontaktu z Głównym Inspektoratatem Sanitarnym, który jest najistotniejszym i najważniejszym uprawnionym urzędem do wydawaniea wiążących decyzji w sprawie ograniczeń spowodowanych pandemią Koronawirusa COVID-19.

Read more
  • 0

Ostrów ma swoją autostradę

Mieszkańcy Ostrowa w wojewodztwie pomorskim nie spodziewali się, że doczekają się w swojej miejscowości autostrady. Stan dotychczasowej drogi wołał o "pomstę do nieba".  Kilka dni temu wylano tam asfalt.

Teraz Ostrów ma swoją autostradę, w dodatku można z niej korzystać bezpłatnie. Nie ma bramek austostradowych, nie ma odcinkowych pomiarów predkości. Nic tylko gnać busami do Niemiec, Belgii i Holandii przez miejscowość Ostrów w woj. pomorskim.

Zawiesilibyśmy tam baner "Busemzagranicę", lecz obawiamy się, że z racji dużych prędkości osiąganych na tej autostradzie, nikt naszego baneru nie zauważy. Szkoda :(

<?php echo adrotate_ad(3); ?> [adrotate banner="3"]
Read more
  • 0