Hello Line czyli Busy Prestige

Busy do Belgii gru 13, 2020

Hello Line jest to firma przewozowa, a w zasadzie marka należąca do Firmy Handlowo Usługowej Prestige Sławomir Szalbirak, Nowy Świat 7, Chełm 22-100, NIP: 5632329398.

Anonimowe Hello Line

Bardzo trudno zrozumieć nam taką sytuację, gdzie witryna internetowa firmy transportowej helloline.pl jest bardzo ładna, elegancka, okraszona pięknymi zdjęciami busów. Samochody, których fotografie umieszczono na stronie internetowej, oklejone są dużymi, ładnymi, charakterystycznymi dla firmy grafikami. Teksty opisujące świadczone usługi są wręcz przekonujące. Niestety, jeśli chcielibyśmy znaleźć na stronie internetowej informacje, jaka dokładnie firma kryje się pod nazwą Hello Line, to trudno szukać w niej takich informacji. Nazwa firmy-nieznana, adres siedziby firmy-nieznany, forma prawna działalności gospodarczej-nieznana, numer podatkowy... wiadomo, nieznany. Szukaliśmy w zakładce kontakt oraz pod linkami regulamin i polityka prywatności oraz ogólnie w całej witrynie.
Regulamin przewozów? Brak
Polityka Prywatności? Brak
Zakładka Kontakt? Jest formularz i numer telefonu. Tylko i aż tyle.

Czy to źle świadczy o firmie Hello Line?

Nie sądzimy tak. Skala zjawiska polegającego na ukrywaniu się przedsiębiorców przed ujawnieniem ich danych, bo tylko tak można nazwać nieopublikowanie w firmowej stronie internetowej danych firmy i regulaminu przewozowego, świadczy tak naprawdę o złej koniunkturze i niesprzyjającej atmosferze prowadzenia działalności przewozowej w Polsce. Naszym zdaniem, to absolutnie nie jest wina przedsiębiorców, tym bardziej żenaprawdę widać po zdjęciach, że ludzie z Hello Line włożyli bardzo dużo trudu i pieniędzy w stworzenie profesjonalnej firmy z nastawieniem na bezpieczeństwo i komfort podróżnych.
Dlatego mamy nadzieję, że jednak problem anonimowości Hello Line/Prestige zostanie rozwiązany. Pasażerowie i kontrahencizlecający przewozy mają bowiem prawo wiedzieć, co to jest za firma Hello Line i jest to nadrzędny interes.

Busy Hello Line

W tej kwestii przewoźnik Prestige prezentuje się wręcz rewelacyjnie. W zasadzie trudno wyobrazić sobie wygodniejsze busy od tych, które prezentowane są na stronie internetowej przewoźnika. Bardzo duże i pojemne samochody Renault Master, zabudowane w profesjonalnej firmie, dające dużo przestrzeni dla każdego pasażera, rozkładane fotele, wysoki dach, zapewne możliwość przewozu po kilka walizek na pasażera. Wszystkie auta pachną nowością.

Jest też kilka Renault Traffic w najnowszej wersji. Jest to pewien kompromis pomiędzy wygodą pasażerów a ekonomią, ale sam fakt, że te samochody są nowe, to jest to bardzo dobra informacja dla pasażerów, gdyż bezpieczeństwo podróży jest bardzo ważne.

Trasy przejazdów Hello Line

Zapoznaj się z orientacyjnym zasięgiem przewozów Hello Line na naszej mapie. Może nie być ona zbyt dokładna, dlatego najlepiej będzie, jeśli upewnisz się telefonicznie czy busy te obsługują Twój region.

Najlepiej, aby pasażerowie dowiadywali się o obsługiwanych trasach i dniach wyjazdów busów bezpośrednio u przewoźnika na podanej powyżej stronie internetowej. Według naszej wiedzy, busy tej firmy obsługują województwo lubelskie i jadą środkową i południową częścią Polski do Niemiec a dalej do Holandii i północnej Belgii.
Przewoźnik organizuje także przewozy dla grup oraz sporadycznie jeździ w stronę północnych Niemiec. Hello Line reklamuje się, że można pojechać z nimi nawet w odległe strony świata i patrząc na ich nowiutkie busy, to nie ma co się dziwić. Cała flota jest bardzo wygodna i żadna trasa nie powinna być im straszna.

Hello Line Opinie

Jeśli miałeś kontakt z firmą Hello Line i chcesz dodać opinię, to zapraszamy do pozostawienia wiadomości poniżej.

Jesteś właścicielem firmy Hello Line? Skontaktuj się z nami i uzupełnij wpis o brakujące informacje.

Tagi

Świetnie! Zostałeś pomyślnie zapisany.
Świetnie! Następnie zakończ płatność, aby uzyskać pełny dostęp.
Witaj z powrotem. Logowanie powiodło się.
Sukces! Twoje konto jest w pełni aktywowane, masz teraz dostęp do całej zawartości.