Koniczynka busy przewozy osób i paczek z adresu pod adres.

Nasza firma przewozowa z Człuchowa zajmująca się przewozami osób i paczek to popularne busy Koniczynka. Nazwa naszej firmy nie jest przypadkowa. Dokładamy wszelkich starań, aby przewozy busami były szczęśliwe, gdyż roślina Koniczynka jest także symbolem szczęścia.

Specjalizujemy się w przewozach osób do Niemiec, Belgii, Holandii. Posiadamy lawety, przewozimy paczki oraz wynajmujemy auta z kierowca na imprezy okolicznosciowe.

Koniczynka jest znana w Człuchowie i okolicach. Od wielu lat staramy się spełniać wszelkie oczekiwania naszych klientów, zaś pasażerowie, są naszym ”oczkiem w głowie”.

Przewozy osób to bardzo odpowiedzialne zajęcie. Wykonujemy je nowoczesnymi busami. Wiekszośc z nich jest oznakowanych koniczynką. Tak bardzo przywiązaliśmy się do rośliny szczęścia, że busy Koniczynka mają dla pasażerów karty klienta, w które nakleja się koniczynki.

 

Przewozy do Niemiec oraz przewozy z Niemiec do Polski w naszym wykonaniu to bezpieczeństwo, solidność i niskie ceny przewozów. Zapamiętajcie, jak do Niemiec, to tylko z Koniczynka busy.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo:

– przewozy do Niemiec

– przewozy do Holandii

– przewozy do Belgii

– przewozy pracowników do Niemiec

– przewozy pracowników do Holandii

– przewów pracowników do Belgii

Przewóz osób tylko z firmą Koniczynka bus.

Wyjazdy codzienne busem Polska, Niemcy, Holandia, Belgia.

Comments

Zostaw odpowiedź